1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
d0sada
Последна активност:
28 Март 2020
Зачленет:
18 Февруари 2016
Мислења:
162
Допаѓања:
120
Поени од трофеи:
90

Следачи 2

Роденден:
Мај 1
Локација:
Скопје
Занимање:
Програмер/Студент

Сподели

d0sada

Gaining Experience, од Скопје

d0sada последен пат беше виден (како):
28 Март 2020