1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
.....d.....
Последна активност:
2 Јули 2013
Зачленет:
29 Јуни 2013
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машко
Роденден:
15 ноември 1982 (Возраст: 37)

Сподели

.....d.....

Intern, Машко, 37

.....d..... последен пат беше виден (како):
2 Јули 2013