1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои D ги следи

 1. drown

  Master, Машко, 35, од Куманово
  Мислења:
  1,454
  Допаѓања:
  208
  Поени од трофеи:
  637
 2. Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,512
  Допаѓања:
  25,584
  Поени од трофеи:
  2,377
 3. GREEMAK GROUP

  Верификувана компанија, од Скопје
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  27
  Поени од трофеи:
  30
 4. LiquidWorm

  Администратор
  Мислења:
  2,667
  Допаѓања:
  183
  Поени од трофеи:
  787