1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат D

 1. Alexandar

  Gaining Experience
  Мислења:
  2,514
  Допаѓања:
  90
  Поени од трофеи:
  747
 2. AMD_fan

  Certified IT Addict, Машко
  Мислења:
  3,646
  Допаѓања:
  137
  Поени од трофеи:
  627
 3. B^nDIT

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  1,124
  Допаѓања:
  311
  Поени од трофеи:
  365
 4. CDR``

  Intern, Машко, 23, од Кочани
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  20
 5. Ceco

  Gaining Experience
  Мислења:
  614
  Допаѓања:
  168
  Поени од трофеи:
  362
 6. Dark_angelMKD

  Gaining Experience, Машко, од Струга
  Мислења:
  558
  Допаѓања:
  53
  Поени од трофеи:
  295
 7. DynamicMK

  GFX, Машко
  Мислења:
  1,620
  Допаѓања:
  157
  Поени од трофеи:
  577
 8. Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,503
  Допаѓања:
  25,564
  Поени од трофеи:
  2,377
 9. filipvselena

  Gaining Experience
  Мислења:
  2,794
  Допаѓања:
  75
  Поени од трофеи:
  732
 10. GotiX

  Intern, 39
  Мислења:
  22
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 11. HijackHacker

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  5,108
  Допаѓања:
  296
  Поени од трофеи:
  1,227
 12. Ismet

  Intern, 32
  Мислења:
  250
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  0
 13. IT member

  Intern
  Мислења:
  274
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  0
 14. ivan mihajlovikj

  Intern, Машко, 33
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  5
 15. Jmjm

  Intern
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 16. joveBT

  Intern, 26
  Мислења:
  74
  Допаѓања:
  11
  Поени од трофеи:
  0
 17. JunkieMKD

  Retro King, Машко, од Ке Пенине
  Мислења:
  2,329
  Допаѓања:
  978
  Поени од трофеи:
  842
 18. Ket Bejb

  Intern, 32
  Мислења:
  96
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  10
 19. KirilMKD

  Intern, Машко, 35
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  20
 20. mztrifunovski

  Intern, 25
  Мислења:
  272
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  0