1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
D@re
Последна активност:
16 Декември 2018
Зачленет:
22 Април 2009
Мислења:
65
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
70
Роденден:
11 Април 1988 (Возраст: 30)

Сподели

D@re

Intern, 30

D@re последен пат беше виден (како):
16 Декември 2018