1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
CyberLord
Последна активност:
25 Август 2015
Зачленет:
16 Април 2007
Мислења:
135
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
15

Следачи 1

Роденден:
23 Мај 1990 (Возраст: 30)

Сподели

CyberLord

Intern, 30

CyberLord последен пат беше виден (како):
25 Август 2015