1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

cyberbaze's Recent Activity

 1. На cyberbaze му/ѝ се допаѓа мислењето на Necromancer во темата Избор на клима уред (линк со резултати од мерења има во првиот пост).

  Fixed. [ATTACH]

  ics.jpg 16 oктомври 2019 во 15:11
 2. cyberbaze одговори на темата Избор на клима уред (линк со резултати од мерења има во првиот пост).

  [IMG] ова би требало да е екстра понуда :)

  16 oктомври 2019 во 14:13
 3. cyberbaze одговори на темата Избор на клима уред (линк со резултати од мерења има во првиот пост).

  гаид ти е целата тема, исчитај ја. како и кај многу други работи и кај климите важи правилото колку пари толку музика. можиш да одиш...

  11 oктомври 2019