1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
cyber_junkie
Последна активност:
25 Јануари 2010
Зачленет:
30 Декември 2007
Мислења:
17
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0

Сподели

cyber_junkie

Intern

cyber_junkie последен пат беше виден (како):
25 Јануари 2010