1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Cvetko
Последна активност:
8 Март 2019
Зачленет:
3 Септември 2009
Мислења:
12
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
60

Сподели

Cvetko

Intern

Cvetko последен пат беше виден (како):
8 Март 2019