• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Неодамнешна содржина од cvetanjordanov

  1. C

    Помош околу драјвери за мрезна карта

    Здраво купив мрежна картичка Tenda enthernet adapter model:L8139D и немозам да ја управам од страницата на тенда не се инсталиратт драјвери пробав и со некој други драјвери но небива би ве замолил за помош.
На врв Дно