1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
cucibuci
Последна активност:
3 Јануари 2016
Зачленет:
14 Февруари 2012
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко
Роденден:
6 Февруари 1988 (Возраст: 32)

Сподели

cucibuci

Intern, Машко, 32

cucibuci последен пат беше виден (како):
3 Јануари 2016