1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Crypter
Последна активност:
15 Декември 2018
Зачленет:
30 Април 2012
Мислења:
15
Допаѓања:
31
Поени од трофеи:
70
Пол:
Машко
Роденден:
3 Декември 1995 (Возраст: 24)

Сподели

Crypter

Intern, Машко, 24

Crypter последен пат беше виден (како):
15 Декември 2018