1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Crooks
Последна активност:
5 Јули 2020 во 21:55
Зачленет:
22 Декември 2013
Мислења:
44
Допаѓања:
9
Поени од трофеи:
70
Пол:
Машко
Роденден:
10 ноември 1993 (Возраст: 26)

Сподели

Crooks

Intern, Машко, 26

Crooks последен пат беше виден (како):
5 Јули 2020 во 21:55