1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
crnamafija
Последна активност:
1 Декември 2018
Зачленет:
21 Август 2012
Мислења:
12
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Роденден:
20 Декември 1997 (Возраст: 22)

Сподели

crnamafija

Intern, Машко, 22

crnamafija последен пат беше виден (како):
1 Декември 2018