1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
creator
Последна активност:
27 Мај 2020
Зачленет:
26 Јануари 2009
Мислења:
89
Допаѓања:
67
Поени од трофеи:
210

Сподели

creator

Gaining Experience

creator последен пат беше виден (како):
27 Мај 2020