1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
crcic
Последна активност:
18 Јануари 2019 at 11:16
Зачленет:
2 Април 2014
Мислења:
249
Допаѓања:
129
Поени од трофеи:
90
Роденден:
18 Февруари 1985 (Возраст: 33)

Сподели

crcic

Gaining Experience, 33

crcic последен пат беше виден (како):
18 Јануари 2019 at 11:16