1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
CrAzY_MaN
Последна активност:
12 oктомври 2013
Зачленет:
27 Јули 2009
Мислења:
59
Допаѓања:
7
Поени од трофеи:
197

Ги следи 4

Следачи 1

Веб-страна:
Занимање:
Пензионер

Сподели

CrAzY_MaN

Intern

CrAzY_MaN последен пат беше виден (како):
12 oктомври 2013