• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Неодамнешна содржина од Crazy Tode

  1. C

    Red Bull Пол Позиција

    ГО БАРАМЕ НАЈДОБРИОТ МАКЕДОНСКИ ВОЗАЧ НА СИМУЛАТОР! Ако веруваш дека би можел да бидеш рамо до рамо со Вебер кога би имал можност да се пресметаш со него или дека разликата помеѓу тебе и Ветел е само во тоа што тој има формула, а ти немаш, сега имаш шанса да покажеш колку добро се снаоѓаш зад...
На врв Дно