1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
crash
Последна активност:
16 oктомври 2019 во 09:14
Зачленет:
6 Декември 2013
Мислења:
70
Допаѓања:
119
Поени од трофеи:
130
Пол:
Машко

Сподели

crash

Gaining Experience, Машко

crash последен пат беше виден (како):
16 oктомври 2019 во 09:14