1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
cracker
Последна активност:
19 ноември 2009
Зачленет:
18 ноември 2009
Мислења:
4
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
27 oктомври 1988 (Возраст: 31)

Сподели

cracker

Intern, 31

cracker последен пат беше виден (како):
19 ноември 2009