• Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

CpuMan

Прекар
JoY
Професија
ученик
Омилен цитат
This is my favorite quotation !
Музика
Rock
Програмски јазици
сеуште ги учам - Pascal, C++, PHP
Најчесто користени апликации
winamp :)
Омилен спорт
зјапање во монитор

Следи

Следачи

Трофеи

  1. 5

    Прва порака

    Напишете порака некаде на сајтот за да го добиете овој трофеј.
На врв Дно