1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Covek1
Последна активност:
9 Февруари 2017
Зачленет:
23 Мај 2016
Мислења:
17
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
24 ноември 1987 (Возраст: 32)

Сподели

Covek1

Intern, Машко, 32

Covek1 последен пат беше виден (како):
9 Февруари 2017