1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Cornel
Последна активност:
24 Јуни 2020
Зачленет:
24 oктомври 2007
Мислења:
48
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
165

Сподели

Cornel

Intern

Cornel последен пат беше виден (како):
24 Јуни 2020