1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Core_i7
Последна активност:
6 Јуни 2014
Зачленет:
20 Март 2011
Мислења:
4
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
10

Сподели

Core_i7

Intern

Core_i7 последен пат беше виден (како):
6 Јуни 2014