1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
coopersk
Последна активност:
20 oктомври 2012
Зачленет:
20 oктомври 2012
Мислења:
2
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
24 Јуни 1989 (Возраст: 30)

Сподели

coopersk

Intern, Машко, 30

coopersk последен пат беше виден (како):
20 oктомври 2012