1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
coolicool01
Последна активност:
2 Јануари 2020
Зачленет:
15 Јули 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
1 Јануари 1971 (Возраст: 49)

Сподели

coolicool01

Intern, 49

coolicool01 последен пат беше виден (како):
2 Јануари 2020