1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Comand
Последна активност:
19 Мај 2019
Зачленет:
19 Септември 2016
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5
Пол:
Машко
Роденден:
25 oктомври 1986 (Возраст: 33)
Локација:
Скопје

Сподели

Comand

Intern, Машко, 33, од Скопје

Comand последен пат беше виден (како):
19 Мај 2019