1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Трофеи освоени од coki83

 1. 10
  Доделено: 18 Септември 2019

  Facebook

  Поврзи го твоето корисничко име со Facebook.

 2. 5
  Доделено: 27 Април 2018

  Прво мислење

  Постирај едно мислење на форумот

 3. 10
  Доделено: 6 Јануари 2017

  Среќен роденден!

  Трофеј доделен за секој роденден на членовите.