1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
coki83
Последна активност:
23 Септември 2019 во 07:06
Зачленет:
6 Јануари 2017
Мислења:
7
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
25
Роденден:
6 Јануари 1983 (Возраст: 36)

Сподели

coki83

Intern, 36

coki83 последен пат беше виден (како):
[On App]Viewing forum list, 23 Септември 2019 во 07:06