1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Трофеи освоени од CofD

 1. 25
  Доделено: 2 Јануари 2014

  Гик

  Постирај 250 мислења.

 2. 137
  Доделено: 8 Декември 2011

  1337

  П0571р4ј 1337 м15л3њ4

 3. 5
  Доделено: 2 Декември 2011

  Допаднато мислење

  На некого му се допаѓа едно од твоите мислења.

 4. 10
  Доделено: 2 Декември 2011

  Wax on, wax off

  Постирај 100 мислења.

 5. 5
  Доделено: 2 Декември 2011

  Прво мислење

  Постирај едно мислење на форумот