1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
codesoho
Последна активност:
30 Јуни 2020
Зачленет:
4 Февруари 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машко

Сподели

codesoho

Intern, Машко

codesoho последен пат беше виден (како):
30 Јуни 2020