1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
CodeGen
Последна активност:
10 Септември 2015
Зачленет:
4 Септември 2014
Мислења:
5
Допаѓања:
28
Поени од трофеи:
20
Пол:
Машко
Роденден:
9 Јули 1976 (Возраст: 43)

Сподели

CodeGen

Intern, Машко, 43

CodeGen последен пат беше виден (како):
10 Септември 2015