1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
cobepp
Последна активност:
31 oктомври 2010
Зачленет:
17 Април 2010
Мислења:
11
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Роденден:
28 Јули 1986 (Возраст: 33)

Сподели

cobepp

Intern, 33

cobepp последен пат беше виден (како):
31 oктомври 2010