1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
cobanov
Последна активност:
20 Февруари 2020 во 23:25
Зачленет:
24 Јануари 2016
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
0
Пол:
Машко
Роденден:
12 Септември 1975 (Возраст: 44)

Сподели

cobanov

Intern, Машко, 44

cobanov последен пат беше виден (како):
20 Февруари 2020 во 23:25