1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
civikom
Последна активност:
11 Јули 2020 во 00:10
Зачленет:
17 Декември 2011
Мислења:
151
Допаѓања:
127
Поени од трофеи:
140

Ги следи 2

Пол:
Машко

Сподели

civikom

Gaining Experience, Машко

civikom последен пат беше виден (како):
11 Јули 2020 во 00:10