1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Cistac
Последна активност:
15 Август 2018
Зачленет:
12 Април 2010
Мислења:
2
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
55

Ги следи 1

Сподели

Cistac

Intern

Cistac последен пат беше виден (како):
15 Август 2018