1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
cipiripi
Последна активност:
15 oктомври 2019 во 17:57
Зачленет:
7 Септември 2010
Мислења:
289
Допаѓања:
316
Поени од трофеи:
205

Следачи 3

Сподели

cipiripi

Gaining Experience

cipiripi последен пат беше виден (како):
15 oктомври 2019 во 17:57