1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои Cika ги следи

 1. aNDy

  Intern, 27
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 2. Busav

  Intern, 29
  Мислења:
  595
  Допаѓања:
  21
  Поени од трофеи:
  265
 3. ChuleTheJudge

  Intern
  Мислења:
  46
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  10
 4. MusicFreak

  Gaining Experience
  Мислења:
  914
  Допаѓања:
  68
  Поени од трофеи:
  295
 5. Nakolce

  Gaining Experience, 25
  Мислења:
  941
  Допаѓања:
  87
  Поени од трофеи:
  285
 6. [email protected]

  Gaining Experience
  Мислења:
  1,338
  Допаѓања:
  131
  Поени од трофеи:
  402
 7. prichina

  Cuda 5.5, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  7,810
  Допаѓања:
  5,012
  Поени од трофеи:
  2,312
 8. stefan_v

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,417
  Допаѓања:
  599
  Поени од трофеи:
  502
 9. Vlatzki

  Gaining Experience
  Мислења:
  1,259
  Допаѓања:
  300
  Поени од трофеи:
  602