1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат Cika

 1. CDR``

  Intern, Машко, 23, од Кочани
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  20
 2. DaCunha17

  Intern, Машко
  Мислења:
  52
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  20
 3. dnbo6njak

  Intern, 26
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 4. filipc.

  Intern
  Мислења:
  35
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  15
 5. intimos

  Intern, Машко, од Macedonia
  Мислења:
  30
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  60
 6. is003

  Intern
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 7. kocani

  Intern, Машко, 51
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 8. phiwiphzz1999

  Intern
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 9. Pythonman

  Intern, 29
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0