1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Cigo
Последна активност:
28 Февруари 2020
Зачленет:
30 Јануари 2008
Мислења:
48
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
165
Веб-страна:

Сподели

Cigo

Intern

После 10 години, назад. :) 28 Февруари 2020

Cigo последен пат беше виден (како):
28 Февруари 2020