1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј

Cicada's Recent Activity

  1. На Cicada му/ѝ се допаѓа мислењето на bxxxn во темата Анхоч.

    Одамна не се отвара компјутер за да се види што спецификација е AIDA64, Speccy, Sysinfo, CPU-Z ...

    19 Февруари 2020 во 16:08