1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
ChuleTheJudge
Последна активност:
9 ноември 2014
Зачленет:
27 Јуни 2009
Мислења:
46
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
10

Ги следи 3

Следачи 3

Роденден:
Август 30

Сподели

ChuleTheJudge

Intern

ChuleTheJudge последен пат беше виден (како):
9 ноември 2014