1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
CHukio
Последна активност:
18 Декември 2018 at 13:35
Зачленет:
7 Март 2013
Мислења:
111
Допаѓања:
31
Поени од трофеи:
80
Пол:
Машко
Роденден:
27 Февруари 1993 (Возраст: 25)

Сподели

CHukio

Intern, Машко, 25

CHukio последен пат беше виден (како):
18 Декември 2018 at 13:35