1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Christian
Последна активност:
11 Јуни 2015
Зачленет:
11 Јули 2012
Мислења:
9
Допаѓања:
3
Поени од трофеи:
10
Роденден:
5 Јули 1989 (Возраст: 30)

Сподели

Christian

Intern, 30

Christian последен пат беше виден (како):
11 Јуни 2015