1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Chris
Последна активност:
14 Март 2013
Зачленет:
24 Мај 2009
Мислења:
102
Допаѓања:
6
Поени од трофеи:
20
Роденден:
29 Јули 1989 (Возраст: 30)

Сподели

Chris

Intern, 30

Chris последен пат беше виден (како):
14 Март 2013