1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
човек
Последна активност:
16 Мај 2013
Зачленет:
28 Април 2011
Мислења:
20
Допаѓања:
1
Поени од трофеи:
147

Следачи 1

Сподели

човек

Intern

Верувај во себе и Тогаш кога никој не верува во тебе ! 2 Декември 2011

човек последен пат беше виден (како):
16 Мај 2013