1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
CHIMPANZEE
Последна активност:
20 Јануари 2020
Зачленет:
23 Февруари 2011
Мислења:
361
Допаѓања:
111
Поени од трофеи:
312

Ги следи 1

Следачи 1

Пол:
Машко
Локација:
Скопје

Сподели

CHIMPANZEE

Gaining Experience, Машко, од Скопје

CHIMPANZEE последен пат беше виден (како):
20 Јануари 2020