1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Chicony
Зачленет:
7 Јануари 2012
Мислења:
129
Допаѓања:
50
Поени од трофеи:
110
Роденден:
10 ноември 1993 (Возраст: 26)

Сподели