1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови кои го/ја следат Chicco69

 1. Astraion

  Unstoppable , Машко, 38, од Струмица
  Мислења:
  1,602
  Допаѓања:
  2,423
  Поени од трофеи:
  1,492
 2. Costigan_Jr

  Unstoppable , 30, од кај езероно
  Мислења:
  2,848
  Допаѓања:
  3,942
  Поени од трофеи:
  1,717
 3. McLaren

  Intern
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  25
 4. RStela

  Intern
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 5. TodoT

  Gaining Experience, Машко, 39, од Гевгелија
  Мислења:
  95
  Допаѓања:
  123
  Поени од трофеи:
  70