1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
chemicalx
Последна активност:
23 Мај 2015
Зачленет:
3 Декември 2007
Мислења:
17
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
5

Ги следи 3

Следачи 1

Пол:
Машко
Веб-страна:
Локација:
Planet Earth

Сподели

chemicalx

Intern, Машко, од Planet Earth

Dad...There is an alien playing with my guitar !!! 20 Мај 2012

chemicalx последен пат беше виден (како):
23 Мај 2015